Felhasználói fórum

A Poszter.club jelenleg nem elérhető Fórumok Fórum Felhasználói fórum

  • Ebben a témakörben: 11 hozzászólás, 4 résztvevő, a legutóbbi hozzászólás óta eltelt 2 évs, 6 months telt el : Névtelen.
7 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Bejegyzés
    • #2192
      Névtelen

      Nem tudom kedves Norbi mire gondoltál mikor ezt az oldal létrehoztad, de ide írnám le én is megpróbálok behozni, felkérni alkotókat, hogy többen legyünk. Szeretettel mindig. Éva

      +2
      • #2243
        Norbi
        Adminisztrátor

        Kedves Éva! Köszönöm hogy publikál nálunk és másoknak is ajánlja az oldalunkat. Kezdetnek egy művészeti oldaldalt szerettem volna indítani, aztán a későbbiekben fejleszteni a tapasztalatok és ötletek alapján. Remélem előbb-utóbb olyanná válik ez az oldal, ahol mindenki jól érzi magát. Bízom benne, hogy idővel többen leszünk, persze az indulás mindig a legnehezebb… Sok-sok szeretettel: Norbi

        +2
    • #4051
      Névtelen

      Szia Norbi! A Google keresőmotorja az oldalt beadja ugyan, de szerintem jó lenne, ha az itt megjelent alkotásokat is kiadná név szerint anélkül, hogy valaki beregisztrálna. Úgy, mint pld. a Poetnak ez csak egy észrevétel. Köszi szépen. Legyen szép hétvégéd. Szeretettel Edit

      • #4065
        Norbi
        Adminisztrátor

        Szia kedves Edit! Köszönöm szépen az észrevételt, ez tényleg egy jó ötlet. El is kezdek dolgozni a megvalósításán. Szép, tartalmas hétvégét kívánok. Szeretettel: Norbi

        +1
    • #4067
      Névtelen

      Szuper! Köszi szépen! Jó munkát hozzá! 🙂👌

    • #4068
      Névtelen

      Szervusztok alkotók! Végre úgy látszik tudok jönni a sok kihagyás után. A gépem nem tudják javítani, de olvasni enged és külső klaviatúrával még tudok dolgozni rajta, hogy meddig remélem sokáig. Most nem állok úgy anyagilag, hogy új gépet vásároljak így kínlódok egy kicsit, de megéri mert szeretek itt lenni. Üdvözlök mindenkit és szép nyári napokat kívánok maszk mentesen. Éva

      +1
      • #4073
        Norbi
        Adminisztrátor

        Kedves Eva! Szeretettel udvozlom, orulok hogy ujra itt van velunk. Remelem sokaig birja meg az a szamitogep. Kellemes idotoltest es szep hetveget kivanok. Szeretettel: Norbi

    • #4070
      Névtelen

      Szervusz drága Évikém! Örülök, hogy vagy! Remélem nem hagy cserben a technika, hiányoztál! Bár én idő hiánya miatt vagyok kevesebbet. A Poeton is nem győzöm pótolni az elmaradást. A fészre meg már szinte nincs is időm. Kívánok neked ihletekben gazdag hétvégét! Szeretettel Edit

    • #4253
      Névtelen

      Szia Kedves Norbi! Lenne még ötletem! 🙂 Hiányolom, hogy a hozzászólások után írt válaszokról nem jön értesítés. Szerintem jó lenne, mert így sok idő visszanézni, hogy akiknek írtam véleményt az alkotásukhoz, mit válaszoltak. A másik, hogy miért nincs javítási lehetőség, törlés egy hozzászólásnál, vagy válaszolásnál, a küldés után ,már persze arra gondoltam, hogy amit én írtam, illetve mindenki a sajátját. De értem én, addig nézze át mindenki, hogy mit írt, amíg el nem küldi, jogos! 🙂 Na ez csak egy kis észrevétel volt, de az értesítés tényleg jó lenne, ha kiterjedne a válaszokra is. További szép hetet kívánok neked. Szeretettel Edit

    • #4323
      Névtelen

      Szervusztok Fórum olvasók. Sajna a gépem még ideglenesen van javítva. Nem tudok mindent elkövetni rajta. Itt a nyár a kert és több időt szentelek most a kint létnek főleg a pandémia után. Kiszabadultam, bár óvatos vagyok. Ki kell használni a kánikulát. Remélem télen többet jövünk s jobban összemelegedünk. Sok értékes barátra leltem itt a neten eddig. Azért csak írjatok próbálunk olvasni is azért. legyen szép a nyár mindenkinek. Szeretettel jövök. Éva

    • #6506
      Névtelen

      néha jó lenne beszélgetni mi is folyik ebben a fura világban kinek milyen tippje van? Mit akarnak velünk a beképzelt pénzemberek, stb.?

    • #1573
      Norbi
      Adminisztrátor
      +1
7 hozzászólás mutatása
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.